איך לבחור אינסטלטור בצורה נכונה?
שתף
23 אוגוסט 2022

רבים מאיתנו לא מטרידים את עצמם במחשבה על התשתיות ועל המערכות המורכבות שנמצאות בתוך קירות הבתים שלנו ומאפשרות לנו רמת חיים גבוהה – חשמל זמין, מים בברזים, ביוב, תקשורת וגם מערכות כיבוי ותקשורת. 

הדברים האלה נתפסים בעינינו כיום כמובנים מאליהם, ובדרך כלל הם מעוררים את תשומת לבנו כאשר משהו לא עובד טוב. 

במקרים שבהם יש תקלות בתשתיות הבית, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מתוסכלים מאוד וחוששים מהרע מכל: כמה יעלה התיקון, כמה זמן זה ייקח והאם התיקון יעשה לנו בלאגן בבית?

לכן, כאשר אנחנו מביאים אנשי מקצוע לתיקון בבעיות תשתית כאלה ואחרות בבית, חשוב שנביא אנשי מקצוע רציניים, מקצועיים ובעלי ניסיון רב – כדי שיפתרו את הבעיה אחת ולתמיד, בצורה המהירה והנקייה ביותר. 

איך לבחור אינסטלטור אמין ומקצועי?

דבר ראשון, חשוב להבין שבעלי מקצוע כאלה עובדים באיזור גיאוגרפי מסויים. לכן, אם לצורך הדוגמא אתם גרים בעיר אשקלון, עליכם למצוא אינסטלטור באשקלון שזמין לתת לכם שירות.

לפני שאתם מרימים טלפון לאינסטלטור הראשון שמצאתם באיזור שלכם, כדאי לבדוק אם הוא מקצוען ויש לו המלצות 

ניתן לעשות זאת בכמה דרכים, כאשר הדרך הראשונה והטובה ביותר היא פשוט לבקש המלצות מאנשים שאתם מכירים. 

זה יכול להיות בני משפחה, חברים, חברים מהעבודה או באופן כללי אנשים שאתם מכירים וסומכים על ההמלצות שלהם. אם למישהו מהם יש המלצה כנה על אינסטלטור שנותן שירות באיזור שלכם – כנראה שכדאי לכם להתקשר לאותו בעל מקצוע. 

אם לחברים שלכם אין המלצה על איש מקצוע שאתם צריכים, או שבמקרה קיבלתם המלצה אבל האינסטלטור לא זמין לתת לכם שירות מסיבה כזו או אחרת, כדאי לכם להרחיב את מעגל החיפושים שלכם ולפנות לפלטפורמות דיגיטליות שונות. 

ניתן להיכנס לקבוצות מקומיות בפייסבוק או בוואטסאפ ולשאול אם מישהו שם מכיר אינסטלטור מומלץ. 

ייתכן שתקבלו המלצות על אנשי מקצוע מעולים שיהיה כדאי לכם לפנות אליהם על מנת לקבל שירות. 

כמו כן, ניתן למצוא המלצות שונות על בעלי מקצוע שונים באתרי אינטרנט שונים כגון מידרג, דפי זהב, בזק144 ועוד. 

באתרים האלה יש אפשרות ללקוחות להשאיר ביקורות על אנשי המקצוע שנתנו להם שירות, וההמלצות האלה יכולות לעזור לכם מאוד לבחור את האינסטלטור שמתאים לכם. 

יחד עם זאת, מומלץ לקחת את ההמלצות האלה בעירבון מוגבל. בניגוד להמלצות שקיבלתם מחברים או מכרים שאתם סומכים עליהם, אתם לא יודעים באמת מי עומד מאחורי ההמלצות השונות באתרי האינטרנט. 

אמנם יש אתרים שמקדישים מאמצים בשביל לוודא שהביקורות אמיתיות ואותנטיות, אך לא כל האתרים פועלים כך ולכן חשוב להפעיל שיקול דעת כאשר אתם בוחנים ביקורות על אנשי מקצוע באינטרנט. 

בשורה התחתונה, אינסטלטור מקצועי ואמין יכול להעניק לכם ראש שקט וביטחון בכך שיפתור את הבעיה שלשמה הזמנתם אותו. 

ברגע שאתם מוצאים אינסטלטור שנתן לכם שירות לשביעות רצונכם, כדאי לשמור את הטלפון שלו באנשי הקשר, כדי שתוכלו לפנות אליו שוב במידה ותזדקקו לאינסטלטור או שמישהו מחבריכם יבקש המלצה לאחד. 

 

חייגו עכשיו צור קשר